yükleniyor

Web TasarımTeknoWAN Telekomünikasyon olarak;

Siz değerli müşterilerimize internetin en etkin kullanım alanı web tarafında işletmenize ait iş süreçleriniz göz önünde bulundurularak ve kullanıcıların kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlanmış web siteleri üretmekteyiz. 


WEB PROGRAMLAMA EKİBİMİZİN YETKİNLİKLERİ


PHP & C#.NET

İşletmenizin talepleri doğrultusunda PHP ve C#.NET ile Websitenizi kolayca güncelleyebilecek ve kullanıcı taraflı işlemleri etkin bir şekilde sürdürebilmeniz için websitenizin arka planında çalışarak dinamik bir algoritma oluşturur. Web programcılarınız işletmenizin ihtiyaçlarına özel çözümler sağlamaktalar.

WEB TASARIM EKİBİMİZİN YETKİNLİKLERİ


HTML 5

W3 standartlarında güncel html etiketleme dili ile son kullanıcı arayüzünü, kısacası websitenizin iskeletini güncel teknoloji ile oluşturuyoruz.

CSS

Basamaklandırılmış Stil Şablon standartları ile hem görsel uyum hemde sürekli tekrar etmeyen dizayn etiketleri ile düşük data değerine sahip ve hızlı yüklenen

BOOTSRAP 4

Twitter geliştirme ekibi tarafından taşınabilir aygıt önceliği olan CSS tasarım kütüphanesi ile websiteleriniz tüm aygıtlara uygun görünüm sunur.

Javascript / JQuery

Kullanıcı taraflı etkileşimlerde sayfa güncelleme işlemleri gerçekleştirmeksizin tıkla ve işle teknolojisi ile aynı sayfada işlem gerçekleştirerek ziyaretçilerinize kolaylık sağlar ve işlemlerde zaman kazandırır.
Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!