yükleniyor

Kiralık Sunucular

ERP, CRM, WEB BARINDIRMA, SANALLAŞTIRMA İHTİYAÇLARINIZ İÇİN KİRALIK SUNUCU ÇÖZÜMLERİ

ERP KİRALIK SUNUCU 1

350 TL. / Aylık
FUJITSU PRIMERGY RX 300 S6 1 X Xeon E5503 2.00GHZ (2 Çekirdek) 16 GB DDR 3 ECC 2 X 146 GB HDD SAS 100 Mbps / Sec IP KVM 146 GB NAS FTP YEDEK ALANI
Satın Al

ERP KİRALIK SUNUCU 2

550 TL. / Aylık
FUJITSU PRIMERGY RX 300 S6 2 X Xeon E5503 2.00GHZ (2 x 2 Çekirdek) 32 GB DDR 3 ECC 4 X 146 GB HDD SAS 100 Mbps / Sec IP KVM 146 GB NAS FTP YEDEK ALANI
Satın Al

ERP KİRALIK SUNUCU 3

750 TL. / Aylık
FUJITSU PRIMERGY RX 300 S6 2 X Xeon E5503 2.00GHZ (2 X 2 Çekirdek) 64 GB DDR 3 ECC 6 X 146 GB HDD SAS 100 Mbps / Sec IP KVM 146 GB NAS FTP YEDEK ALANI
Satın Al

ERP EXPRESS SUNUCU 4

295 TL. / Aylık
FUJITSU PRIMERGY RX 300 S6 1 X Xeon E5503 2.00GHZ (2 Çekirdek) 8 GB DDR 3 ECC 2 X 146 GB HDD SAS 100 Mbps / Sec IP KVM 146 GB NAS FTP YEDEK ALANI SQL YÖNETİM VE YEDEKLEME DESTEK
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Neden Teknowan TELEKOM ile Çalışmalıyım?

TeknoWAN TELEKOM;

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yer sağlayıcılığı hizmetleri hususunda yetkilendirilmiş bir işletmedir.
TeknoWAN TELEKOM verimerkezleri hizmetleri dahilinde siz değerli müşterilerinin iş sürekliliğini sağlamak adına, yüksek erişimli (1Mbps'den 10Gbps'e kadar) ve kesintisiz internet çözümleri sunmaktadır. 

Dedicated Server (Kiralık Sunucu) Nedir?

Türkçe karşılığı "Kiralık Sunucu" olmak ile beraber teknolojik ihtiyaçların gerektirdiği sürekliliğe yönelik performans odaklı geliştirmiş bilgisayar sistemleridir. Ofislerimizde kullandığımız bilgisayarlardan daha iyi soğutma sistemi, daha iyi bellekleme ve daha iyi işlemci kapasitelerine sahiptirler. Kiralık Sunucular (Dedicated Servers) Elektronik baskı devre kartları üzerinde daha kaliteli ve ekonomik ömür bakımından daha uzun ömürlü elektronik bileşenlerden oluşmaktadır. Fiziki türlerine göre 1U yatay, 2U yatay, 4U yatay tip olarak TeknoWAN Telekom bünyesinde siz değerli müşterilerimize kiralık sunucu hizmetleri sağlanmaktadır.

Dedicated Server (Kiralık Sunucu) Avantajları

Dedicated Server (Kiralık Sunucu)'lar üretim teknolojileri itibari ile kullanmakta olduğu teknolojiden ötürü başarım oranı aşağıda belirtilmiştir.

1- Daha yüksek Disk I/O (OKUMA ve YAZMA) ile veri hareket kabiliyeti kişisel bilgisayarlara oran ile daha yüksektir.

2- ECC Ram Koruma ile ara bellekleme işlemlerinde gerçekleşebilecek RAM bellekleme işlemlerinde oluşabilecek hatalarda tekrar bellekleme deneme metodu hatalı verinin doğrulanmasını tekrar istemek ile oluşabilecek hataların önüne geçer ve anlık bellekleme hatalarında avantaj sağlar.

3- Kiralık sunucularda isteğe bağlı 256 Gigabyte Ram artırımı yapmak mümkün olmak ile beraber işlem süreçlerinde performans elde etmek mümkündür.

4- Soğutma sistemlerinin gelişmişliği neticesinde üzerinde 8 adet veya daha fazla soğutucu fan bulundurmaktadır. Kiralık sunucular bu şekilde yüksek ısılara ulaşmadıkları gibi diğer kişisel bilgisayarlardan kat kat üstün ekstra soğutma yapısı ile yüksek verimlilik sağlar.

5- Raid teknolojisi sayesinde oluşturulabilecek disk yansıları ile 1 veri 2 disk üzereinde tutulabilir ve olası disk arızalarında , yansı diski kullanarak herhangi bir aksak oluşmadan süreklilik sağlanır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!