yükleniyor

HakkımızdaDoğan Levent ERSOY
Teknik İşler Sorumlusu

+00 90 542 737 65 96
dogan@teknowan.com

Her Fırsatta Diler Getirdiklerim;

"Dürüst olacaksın, çalışkan olacaksın, sorumluluk sahibi olacaksın. Oldum demeyeceksin; Gerçeklerin üzerine hayaller kuracak ve mevcut olan hayallerinin peşinden gideceksin ve hayallerini gerçekleştirerek mevcut olanın üzerine değer katacaksın. Memleketini çok seveceksin, vefalı olacaksın ve yarınlarla her zaman dost olacaksın."

Daha öncesi...

Çocukluk yıllarından bugüne uzanan teknoloji ve giderek detaylanan internet serüvenimi değerli müşterilerim ile paylaşmak isterim. 1998 Yılında, 18 yaşında ilk ticari iştirakımı alt yapı ihtiyaçlarını kendim tasarlamamla birlikte Bursa ilimizin Orhaneli ilçesinde 10 bilgisayarlı  ve 2 playstation ile eğlence ve bilgiye erişim odaklı internet cafe işletmeciliği ile başladım ve bu girişimimi 2000 yılında devir ederek Ankara ilimizin Çayyolu mahallesinde 30 bilgisayarlı internet kafe ile devam ettirdim. İşletme tecrübem neticesinde LAN / WAN kapsamında ağ yük dengeleme, ağ subnetleme, ağ switchleme ve yönlendirme yetilerini bana kazandırdı.


Sonrası...

İlerleyen yıllarda internet hizmetlerin yaygın kullanımına bağlı gelişen kurumsal taleplere yönelik Ankara ilimizde web site tasarım ve geliştirmenlik hizmeti vermekte olan özel bir işletmede web tasarım elemanı olarak görev aldım. Html etiketleme dili ve CSS dilini temel düzeyde bu iş tecrübemde kazanmış oldum ve ilerleyen zaman içerisinde sunucu taraflı web programlama dilleri olan PHP ve kullanıcı etkilişiminde gerçekleşen veri tabanı yönetim sistemi T-SQL ve MySQL üzerine bilgi düzeyimi artırarak PHP , HTML, CSS, MySQL, JavaScript alt yapıları üzerinde kurumsal web sayfaları oluşturdum ve siz değerleri müşterilerimin hizmetine sundum ve halen de bu hizmetlerimi devam ettirmekteyim. Daha sonralarında ise Türkiye'nin ilk özel veri merkezi olan Teklan Telekomünikasyon A.Ş bünyesinde Ağ operasyon yönetici yardımcılığı ile 2 sene görev yaptım ve Teklan Telekomünikasyon A.Ş'nin sektörel hizmetlerini sonlandırması ile birlikte, İnternet alan adları kayıtlaması üzerinde Türkiye'nin değerli kuruluşu Alantron Bilişim'de Teknik Müdür olarak görevime devam ettim.

Şimdi...

Siz değerli müşterilerime Teknowan Telekomünikasyon üzerinden işletmelerinizin bilgi teknolojileri ihtiyaçlarına yönelik hizmetler ve iletişim servislerine yönelik altyapı sağlıyorum...Her uğraşı bize değer katar, fakat bu değere anlam katan ise bildiklerimizi paylaşmaktır.


Marka : Teknowan Telekomünikasyon
Kurucu: Doğan Levent ERSOY
Hedef Sektör: Bilgi Yönetim Talepleri Olan Tüm Kurum ve Kuruluşlar
Hedef: Kurumsal Ağ İletişim Hizmetleri ve Büyük Veri
Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!