yükleniyor

Arama Motoru Optimizasyon

TeknoWAN Telekomünikasyon olarak işletmenizin internet ortamında bulunabilirliğini artırmak amacı ile gerçekleştirmiş olduğumuz arama motoru optimizasyon sürecinde web sitenizi internetin en yoğun kullanılan arama motoru olan google.com arama motorunun çalışma prensiplerine uygun düzenleme gerçekleştirmekteyiz.

Arama Motoru Optimizasyonu İşleminin İşletmenize Katacağı Değerler

1- Marka tanıtımı ve markanızın tekrar hatırlanmasında artış.

2- İnternet ortamında bulunabilirlikte artış ile daha fazla website ziyaretçisi.

3- E-ticaret imkanı ile şirket cironuzda artış.

4- Arz talep oluşumunda hızlı belirleme.

5- Yeni ürün veya hizmetlerin hızlı olarak pazarlanması ve pazar payının satış öncesinde belirlenebilmesinde avantaj.
Web Site içi Arama Motoru Optimizasyon Nedir?

Website içi optimizasyonu gerçekleştirilmiş siteler , website içi optimizsayonu olmayan sitelerden çok daha avantajlıdır.

Web Site içi seo (arama motoru optimizasyonu) websitelere ait kullanıcılar tarafından kullanılmak üzere düzenlenen arayüzü html , css, javascript gibi kullanıcı tarafı programlama dili betikleri ve etiketleme dilleri kullanılarak oluşturulmaktadır. HTML etiketleme dili sitenizin iskelet/şablon olarak ifade edilebilecek şekilde bu süreçte rol oynamaktadır ve bir web sayfasının görüntülenebilmesi için temel yapı dilini oluşturmaktadır. Arama motorları tarafından web sayfalarının tespiti ve tespit sonrası sürecin takibine yönelik özel html etiketleri takip edilecek web sayfalarında bulunmak durumundadır. Aksi durumda google ve diğer arama motorları ziyaret ettiği website içeriklerini net değerlendirememekte ve bu sebep ile arama motoru üzerindeki değerlendirmeleri olumsuz veya diğer site içi arama motoru optimizsayonu gerçekleştirilmiş sitelere kıyasla daha düşük puan almaktadırlar.

TeknoWAN website içi arama motoru optimuzasyon ile sitenize teknik değer katıyor...Dış Kaynaklı Website Arama Optimizasyon Nedir?

Google.com arama motoru ve diğer arama motorlarının işletme websitenizi değerlendirme ve ölçeklendirme sürecinde belirlemiş olduğu teknik prensipler, farklı arama motorları arasında benzerlik göstermektedir. Bunun temel sebebi ise prensip belirleme sürecinde standart protokollere tabii olmaları ve arama süreçlerinde ayrı bir istatistik kaynağı olan kullanıcılar tarafından gerçekleşen algoritmaların çok fazla olmamakla beraber değerlendirilebilir olmalarıdır.

Teknowan Telekomünikasyon olarak işletmenize ait web sayfalarının arama motorlarında bulunabilirliğini artırmak adına arama motorlarının değerlendirme ve ölçeklendirme süreçlerine tam uyumlu dış kaynaklı arama motoru optimizasyonu gerçekleştirmekteyiz.


Dış Kaynaklı Arama Motoru Optimizasyon Süreçlerinde Kullandığımız Metotlar

1- Yüksek kaliteli sitelerden referans bağlantı.

2- Yüksek kaliteli ve ziyaretçi oranı yüksek sitelerde grafik reklam.

3- Yüksek kaliteli ve ziyaretçi oranı yüksek sitelerde tanıtım yazısı.

4- Youtube tanıtım kanalları ve yönetimi.

5- Sosyal medya tanıtım kanalları ve yönetimi.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!